#
#
GIGI Alissa Beauté SynCare

Kozmetika

  Klasická ručná a prístrojová kozmetika, terapeutické riešenie mnohých dermo-estet. problémov 


Čítajte viac...

Prístrojová kozmetika

  Jedna z najefektívnejších kozmetických procedúr-mezoterapia bez ihiel, vpravuje klinicky ...  


Čítajte viac...

Novinky, akcie

 


BEZIHLOVÁ MEZOTERAPIA

Jedna z najefektívnejších kozmetických procedúr- mezoterapia bez ihiel, vpravuje klinicky účinné látky do hlbších vrstiev pokožky.

      30 eur / 1 tvárové alebo telové ošetrenie

Podstatou tejto metódy je, že zariadenie pomocou špeciálneho rádiofrekvenčného vlnenia otvára malé kanály na stenách buniek pokožky. Cez tieto kanáliky sa dostávajú koncentrované účinné látky priamo do medzibunkového priestoru, k problematickým bunkám. Ďalšou prednosťou je, že ošetrenie je bezbolestné , bez opochu , pre zákazníka pocitovo príjemné. Dĺžka tvároveho ošetrenia je 60 min , telového ošetrenia je 40-50 min.

Produkty Lady Stella MesoComplex  obsahujú klinicky čisté, biologicky aktívne účinné látky vo forme koktejlov, z ktorých  až 90%  pomocou elekroporačného procesu pôsobí priamo v bunkách. Vďaka tomu je tento spôsob oveľa účinnejší  v takých typoch ošetrenia ako anti-age, hydratácia, regenerácia, lifting, anti-akné a ošetrenie celulitíty, pomaroančovej kože, strií, odstránenie tukových vankúšikocv a formovanie postavy.

Výsledok ošternia je okamžite viditeľný a hmatateľný. V závislosti od katuálneho stavu pleti sa odporúča ošetrenie realizovať pravidelne, formou cyklu intenzívných ošetrení na týždennom opakovaní. Takto sa dosiahne žiadaný, viditeľný efekt   je to spevnenia kontúr, revitalizácie a obnovy pleti, vyhladenia vrások, zosvetlenia pigmentových škvŕn, a celkového zlepšenia vzhľadu pleti.

Niečo o nás ...

Salón Magic Lady Vám vďaka širokej palete služieb a profesionálnemu personálu zabezpečí individuálny prístup ku každému z Vás. Prostredie salónu Vám poskytne pocit vnútornej harmónie, oddychu, relaxácie a zmyselného zážitku. Cieľom nášho salónu je uspokojiť Vaše požiadavky a zároveň vytvoriť priestor , kde sa budete radi vracať. Tešíme sa na Vašu návštevu v našich prevádzkach.

 

Letná 45, MEI BUSINESS CENTER
040 13 KOŠICE
+421 908 455 347
+421 907 548 195