#
#
GIGI Alissa Beauté SynCare

Kozmetika

  Klasická ručná a prístrojová kozmetika, terapeutické riešenie mnohých dermo-estet. problémov 


Čítajte viac...

Prístrojová kozmetika

  Jedna z najefektívnejších kozmetických procedúr-mezoterapia bez ihiel, vpravuje klinicky ...  


Čítajte viac...

Novinky, akcie

 


Rádio frekvenčný prístroj, využíva rádiové vlny na na lifting kože, tváre, krku a dekoltu bez použitia skalpelu. Tieto zákroky nielen zmierňujú efekty stárnutia, ale pôsobia aj preventívne, vďaka zosilneniu a zväčšeniu odolnosti kože. Pri teplote približne 40C dochádza k prekrveniu,

okysličeniu a vyživovaniu kože. Týmto procesom sú bunky stimulované k tvorbe kolagénu, ktorý je potrebný pre zaistenie pevnosti a pružnosti pokožky. Rádiové vlny zmierňujú opuchy, tukové vankúšiky pod očami, tmavé kruhy a drobné vrásky pod očami, majú dobrý vplyv na ochabnuté časti tváre, podbradku a krku. Tvár vyzerá po zákroku mlado a žiarivo. Zákrok je bezpečný, bezbolestný a výsledky sú viditeľné už po niekoľkých sedeniach. V závislosti od stavu pokožky sa odporúča prevedenie od 4 do 10 zákrokov.

Zoštíhľujúce zákroky:

  • spaľovanie tukov
  • celulitída
  • zoštíhľovanie
  • spevnenie pokožky


 

Niečo o nás ...

Salón Magic Lady Vám vďaka širokej palete služieb a profesionálnemu personálu zabezpečí individuálny prístup ku každému z Vás. Prostredie salónu Vám poskytne pocit vnútornej harmónie, oddychu, relaxácie a zmyselného zážitku. Cieľom nášho salónu je uspokojiť Vaše požiadavky a zároveň vytvoriť priestor , kde sa budete radi vracať. Tešíme sa na Vašu návštevu v našich prevádzkach.

 

Letná 45, MEI BUSINESS CENTER
040 13 KOŠICE
+421 908 455 347
+421 907 548 195